MŠ Špičák - /
 
Výprava za zvířátky
Vytvořeno: 2019-02-07 • Autor:
Zima, zima začíná, hlad má lesní rodina. Naše děti dobře vědí, že zvířátka pomoc člověka potřebují.
Huboval vrabčák na zimu
Vytvořeno: 2019-01-28 • Autor:
S dětmi jsme se seznamovali s ptáky žijícími u nás, na procházkách jsme pozorovali ptáky ve městě, povídali jsme si nad obrázky, tvořili, zpívali a "oblékli jsme si ptačí peří" při pohybových hrách. Děti téma velice bavilo. Největší radost však měly z návštěvy zvířat v lese.
Dělám koule, dělej taky
Vytvořeno: 2019-01-11 • Autor:
"Dělám koule, dělej taky,postavíme sněhuláky." Děti mají vždy radost ze sněhové nadílky, a tak se jí snažíme využít ke hrám venku i ve třídě.
Těšíme se na Vánoce
Vytvořeno: 2018-12-21 • Autor:
S dětmi jsme si užívali předvánoční čas plný různorodých činností. Zdobili jsme stromeček, vyráběli maličkosti pro naše nejbližší, malovaly vánoční kapříky, zdobili perníčky a seznámili jsme se s vánočními tradicemi. Vším nás provázel zpěv vánočních koled a spousta her. Zapojili se také rodiče. Společně jsme si zkrátili čekání na Ježíška a nyní jsme nedočkaví, co nám přinese samotný štědrý den! Přejeme všem krásné a šťastné Vánoce!
Vánoční nadílka
Vytvořeno: 2018-12-17 • Autor:
V pondělí 17.12. nás i v naší školce navštívil Ježíšek. Dětem nadělil nové hračky a myslel i na paní učitelky, kterým přinesl věci na pro společné tvoření. Všichni jsou moc nadšení a užívají si darů Vánoc. Děkujeme, Ježíšku!
Zimní radovánky
Vytvořeno: 2018-12-12 • Autor:
Padá sníh, padá sníh,pojedeme na saních. Pojedeme z kopce dolů, pojedeme za stodolu.Padá sníh, padá sníh,pojedeme na saních.
ČERTOVSKÝ TÝDEN
Vytvořeno: 2018-12-07 • Autor:
Když se čerti rozhněvali, kopytem si dupli. Kožichy si vyklepali a pak pěkně hupli.Ocasem si zatočili jen tak bez okolků,Tancovali vpravo vlevo tu čertovskou polku.
Podzimní tvoření
Vytvořeno: 2018-11-05 • Autor:
S dětmi ze třídy Modrý obláček jsme si podzim a jeho barevnou nabídku užívali naplno. Obklopily nás barvy, draci i podzimní počasí, zahrály jsme si na obláčky a proměnili jsme se na dešťové kapičky. Povídali jsme si o podzimní zahrádce a proměnách přírody. Děti si tvoření velice a radosti podzimu velice užívaly a už nyní se těšíme i na další překvapení a činnosti, které nás čekají.
Dešťové kapičky, dostaly nožičky
Vytvořeno: 2018-10-23 • Autor:
Dešťové kapičky, dostaly nožičky…
Podzim v Modrém obláčku
Vytvořeno: 2018-10-17 • Autor:
Slunce líně mhouří víčka a Podzim stojí za vrátky. Ježek si přišel pro jablíčka, rezaví všechny zahrádky.