MŠ Špičák - /
 
Představení pro rodiče - MO
Vytvořeno: 2019-05-07 • Autor:
Maminko má k tvému svátku nesu malou kytičku, ale zato velkou lásku mám pro tebe v srdíčku. Za to, jak se o mě staráš, jsi ve světě nejdražší, a proto tě maminko má mám ze všeho nejradši.
Čarodějnice v Modrém obláčku
Vytvořeno: 2019-04-30 • Autor:
Pět ježibab s jedním okem letí, letí nad potokem.Letí jako hejno ptáků,pět ježibab na smetáku.
Jaro v Modrém obláčku
Vytvořeno: 2019-04-17 • Autor:
S příchodem jara jsme vpluli do období masopustu a Velikonoc. Děti se seznámily s lidovými tradicemi a mohly si lecco vyzkoušet. Pozorujeme probouzející se přírodu, ale vůbec největší radost mají děti z teplého jarního počasí.
Loučení se zimou
Vytvořeno: 2019-03-29 • Autor:
Zimo, zimo táhni pryč!Nebo na tě vezmu bič.Odtáhnu tě za pačesy,za ty hory, za ty lesy.Až se vrátím nazpátek,svleču zimní kabátek.
Výprava za prvním broučkem
Vytvořeno: 2019-02-27 • Autor:
V Modrém obláčku se pomalu loučíme s dlouhou zimou a těšíme se z prvních jarních paprsků. S dětmi jsme se vydali na malý výlet pod kopec Špičák. Po cestě jsme pozorovali změny v přírodě, poslouchali zpěv ptáků a hledali první znaky blížícího se jara. Využili jsme také prostoru ke hrám v přírodě a protáhli si své nohy. Děti vycházka bavila a již se těšíme, kam až dojdeme příště.
Eskymácké děti
Vytvořeno: 2019-02-22 • Autor:
Eskymácké děti mají školu z ledu,učí se tam eskymáckou abecedu. Eskymácká abeceda není žádná věda,sáňkování koulování a lov na medvěda.
Výprava za zvířátky
Vytvořeno: 2019-02-07 • Autor:
Zima, zima začíná, hlad má lesní rodina. Naše děti dobře vědí, že zvířátka pomoc člověka potřebují.
Huboval vrabčák na zimu
Vytvořeno: 2019-01-28 • Autor:
S dětmi jsme se seznamovali s ptáky žijícími u nás, na procházkách jsme pozorovali ptáky ve městě, povídali jsme si nad obrázky, tvořili, zpívali a "oblékli jsme si ptačí peří" při pohybových hrách. Děti téma velice bavilo. Největší radost však měly z návštěvy zvířat v lese.
Dělám koule, dělej taky
Vytvořeno: 2019-01-11 • Autor:
"Dělám koule, dělej taky,postavíme sněhuláky." Děti mají vždy radost ze sněhové nadílky, a tak se jí snažíme využít ke hrám venku i ve třídě.
Těšíme se na Vánoce
Vytvořeno: 2018-12-21 • Autor:
S dětmi jsme si užívali předvánoční čas plný různorodých činností. Zdobili jsme stromeček, vyráběli maličkosti pro naše nejbližší, malovaly vánoční kapříky, zdobili perníčky a seznámili jsme se s vánočními tradicemi. Vším nás provázel zpěv vánočních koled a spousta her. Zapojili se také rodiče. Společně jsme si zkrátili čekání na Ježíška a nyní jsme nedočkaví, co nám přinese samotný štědrý den! Přejeme všem krásné a šťastné Vánoce!