MŠ Špičák - /
 
Pohádka O koblížkovi
Vytvořeno: 2019-10-02 • Autor:
V novém školním roce nás poprvé navštívilo divadélko Koloběžka s dobře známou pohádkou O koblížkovi. Příběh byl protkaný písněmi, které děti dobře znají a mohly se do zpívání zapojit. Dětský potlesk a smích byl odměnou.
Divadlo Koloběžka v MŠ - Na návštěvě v Broučkově
Vytvořeno: 2019-06-20 • Autor:
Naši školku navštívilo naposledy v tomto školním roce divadlo Koloběžka se svou pohádkou. Děti se hravou formou seznamovaly se zástupci z říše hmyzu. Divadlo bylo velice legrační a my se těšíme, až nás Koloběžka navštíví opět v září.
Indiáni
Vytvořeno: 2019-06-18 • Autor:
Děti z Modrého obláčku, Zeleného lístečku a Červené kytičky se převlékly za Indiány z jednoho kmene a společně se vydali hledat tajuplný poklad na cestě plné překážek. Na naší výpravě jsme zdolávali kopce, potůčky a jiné zábrany. Malí Indiáni byli ve svém hledání úspěšní. Každý si našel své vlastní malé sluníčko, které ho bude i nadále doprovázet.
Letní olympiáda
Vytvořeno: 2019-06-03 • Autor:
Den dětí jsme ve školce oslavili také letní olympiádou, na kterou jsme se všichni moc těšili. Všechny sportovní úkoly např. překážkovou dráhu, jízdu na odrážedle či hod míčkem na cíl všichni zvládli na jedničku a proto si zasloužili odměnu. Už teď se těšíme na zimu a s ní i na naší další olympiádu.
Čarodějný rej
Vytvořeno: 2019-04-30 • Autor:
Čáry máry abraka, proměním tě na draka. Čáry máry hu hu hu, proměním tě na sovu.Čáry máry hafíky, ať jsou z tebe knedlíky. Čáry máry damdydada, ať je z tebe limonáda.Čáry máry ratata, ať jsou z tebe košťata.
Čarodějnice ve Sluníčku
Vytvořeno: 2019-04-30 • Autor:
Chytneme se koštěte, točíme se spolu, potom dřepy děláme nahoru a dolů. Jeden dřep a druhý dřep z čarodějné školky. Jednou dřepnou kluci a podruhé holky.
Den Země
Vytvořeno: 2019-04-25 • Autor:
Naši budoucí školáci se moc těšili na návštěvu v MŠ Východní, paní učitelky tu pro nás připravily zábavné dopoledne u příležitosti svátku naší Země. Všechny hádanky jsme uhádli a moc se nám tam líbilo.
Zajíčkova koleda
Vytvořeno: 2019-04-16 • Autor:
16. dubna, těsně před velikonočními svátky si děti užily společnou akci Zajíčkova koleda. Nejprve jsme museli splnit spoustu zajímavých úkolů abychom se k zajíčkovi dostali, a když jsme mu pomohli s tříděním vajíček mohli jsme si za odměnu najít poklad, který nám připravil, akce se nám všem moc líbila a naladila nás na Velikonoce.
Divadlo Koloběžka - O čarovné vrbě
Vytvořeno: 2019-04-02 • Autor:
Opět za námi přijelo divadélko Koloběžka, tentokrát s pohádkou O čarovné vrbě.
Kašpárkův svět - PUPET THEATRE
Vytvořeno: 2019-03-27 • Autor:
S příchodem jara nás navštívila zájezdová loutková scéna PUPET THEATRE z Opavy s pohádkou "Když se čerti ženili". Děti byly nadšené, neboť některé se s loutkami setkaly poprvé. Po představení si mohly loutky prohlédnout z blízka a obdivovat loutkářské řemeslo.