MŠ Špičák - /
 
Den Země
Vytvořeno: 2019-04-25 • Autor:
Naši budoucí školáci se moc těšili na návštěvu v MŠ Východní, paní učitelky tu pro nás připravily zábavné dopoledne u příležitosti svátku naší Země. Všechny hádanky jsme uhádli a moc se nám tam líbilo.
Kašpárkův svět - PUPET THEATRE
Vytvořeno: 2019-03-27 • Autor:
S příchodem jara nás navštívila zájezdová loutková scéna PUPET THEATRE z Opavy s pohádkou "Když se čerti ženili". Děti byly nadšené, neboť některé se s loutkami setkaly poprvé. Po představení si mohly loutky prohlédnout z blízka a obdivovat loutkářské řemeslo.
Zvířátka v MŠ- Libertin
Vytvořeno: 2019-03-20 • Autor:
Dnes naše předškoláky navštívila v MŠ další zvířátka. Tentokrát se jednalo o exotické živočichy. Děti se seznámily s želvou, pavoukem, broukem a šnekem. Děti putování se zvířátky moc baví a již jsou nedočkaví, která zvířátka je čekají příště.
Návštěva Jiráskova divadla
Vytvořeno: 2019-03-19 • Autor:
Dnes jsme se s našimi předškoláky vydali za pohádkou do Jiráskova divadla. Neodradilo nás ani rozmarné počasí. A jak se nám pohádka líbila? To už vám děti prozradí samy.
Cirkus na kolečkách
Vytvořeno: 2019-02-12 • Autor:
"Přijel cirkus na náměstí, to se jen tak nepoštěstí…" Nám se poštěstilo a do naší MŠ přijel cirkus v podobě divadelního představení divadla Koloběžka.
Zimní olympiáda
Vytvořeno: 2019-02-05 • Autor:
5. 2. 2019 si děti z celé školky užily sportovní akci s názvem Zimní olympiáda. Prošly si několik stanovišť jako např. hod sněhovou koulí na cíl, střílení pukem, jízda na lopatě aj. Za odměnu a sportovní výkony si každý odnesl odměnu a medaili. Dětem i učitelkám se akce moc líbila a již teď se nemohou dočkat Letní olympiády.
Veselá zířátka - Ještěři
Vytvořeno: 2019-01-16 • Autor:
Dnes naše předškoláky navštívila vzácná návštěva. Děti měly možnost seznámit se s několika druhy exotických ještěrů. Návštěvu i vyprávění pána, který za námi i se zvířátky přišel z Libertinu, jsme si užívali naplno. Děti si odnesly dechberoucí zážitek a jistě spoustu nových vědomostí. Musíme naše předškoláky i ještěry pochválit za jejich trpělivost a již se těšíme na další návštěvu ze zvířecí říše.
JEŽÍŠKOVA VNOUČATA
Vytvořeno: 2018-12-10 • Autor:
V letošním roce se naše školka zúčastnila akce s názvem "Ježíškova vnoučata". Děti za pomoci svých učitelek vyrobily vánoční přání, která udělala radost seniorům v domovech po celé republice. Společně věříme, že se nám práce zdařila a přáníčka doputovala na správné místo.
Čertovské cvičení
Vytvořeno: 2018-12-06 • Autor:
Jako každý čtvrtek, i tento vyrazili předškoláci do tělocvičny. Tentokrát si však užili cvičení po čertovsku. Zdolali čertovskou dráhu, běhali s pytlem na zádech nebo si zahráli pekelnou honičku. Každý malý čertík pak získal Luciferovo znamení. Dětem se akce moc líbila.
Mikulášská nadílka
Vytvořeno: 2018-12-05 • Autor:
Ve středu nás v naší školce navštívil Svatý Mikuláš i se svým čertem. Ve školce máme velmi statečné děti, které se nebály. Společně jsme zazpívali čertovi a Mikulášovi písničku a za naši statečnost jsme si vysloužili také něco dobrého. S Mikulášem a čertem jsme se rozloučili a můžeme se těšit, jestli nás za rok zase navštíví.