MŠ Špičák - /
 
Profese a povolání
Vytvořeno: 2019-02-15 • Autor:
S různými profesemi a povoláními se seznamují děti převážně hravou formou a tak mají možnost propojit své teoretické znalosti s vlastní zkušeností tím, že si zkouší, co všechno dokážou. Tak si vyzkoušely mnoho různých profesí. Podívejte se, jak si zahrály na metaře, na kominíky, na zahradníky, na rybáře teoretiky i praktiky, na opraváře, na švadleny i na prodavače a zákazníky.
Divadlo Koloběžka - Cirkus
Vytvořeno: 2019-02-08 • Autor:
V pátek 8.2. navštívilo naši školku Divadlo Koloběžka s pohádkou " Cirkus na kolečkách". Veselá i poučná pohádka o strastiplné pouti tatínka lva, který šel do světa hledat svého zatoulaného synka. Děti se na známé divadlo vždy těší a pokaždé se při představení dobře baví.
Velké setkání pohádkových bytostí
Vytvořeno: 2019-02-08 • Autor:
Velké setkání pohádkových bytostí proběhlo v pátek 8. 2. v naší školce. Rytíři, ninjové, princezny, víly, spidermani, čarodějnice, kostlivec, berušky a další zvířátka se představili na módní přehlídce, společně si zahráli několik her, plnily různé úkoly a nesměl chybět ani karnevalový rej a nějaká ta dobrota.
Přišla zima
Vytvořeno: 2019-01-10 • Autor:
Tak konečně je tady pořádná zima! To je radosti. Boby, sněhuláci, koulování, andílci ve sněhu… to vše k ní patří, ale taky myslíme na ptáčky. Víme proč a víme jak. Teď už jen počkáme, až si své dobroty ptáčci u nás na stromě najdou.
Kokino
Vytvořeno: 2018-12-06 • Autor:
Předvánoční dárek, v podobě návštěvy Kokina, si užily všechny děti. Průlezky, skluzavky, odrážedla, autíčka, bazének s balónky, trampolína, stěna pro horolezce, boxovací pytel, tobogán.To vše si děti vyzkoušely a pěkně se při tom vyřádily.
Kokino
Vytvořeno: 2018-12-06 • Autor:
Předvánoční dárek, v podobě návštěvy Kokina, si užily všechny děti. Průlezky, skluzavky, odrážedla, autíčka, bazének s balónky, trampolína, stěna pro horolezce, boxovací pytel, tobogán.To vše si děti vyzkoušely a pěkně se při tom vyřádily.
Pohádka v knihovně - Jak Bob s Bobkem jeli na hory
Vytvořeno: 2018-12-04 • Autor:
Abychom se lépe naladili na zimu, navštívili jsme knihovnu na Špičáku, kde naše děti shlédly pohádku o tom, jak Bob s Bobkem jeli na hory do Špindlerova mlýna a šikovně dokázali zařídit, že se tam odsud odstěhoval strašlivý Yetti.
Libertin – Hadi
Vytvořeno: 2018-11-30 • Autor:
Seznámení s živými hady, s jejich způsobem života, čím se živí, jak se chovat, když jsme v jejich blízkosti a další zajímavosti si pro naše děti připravil pracovník Libertinu. Byla to první ze série návštěv, při kterých se děti budou seznamovat s ne zcela běžnými domácími mazlíčky.
Knihovna Špičák - O knížkách
Vytvořeno: 2018-11-28 • Autor:
Pracovnice knihovny si pro děti připravila poutavé vyprávění o knížkách, seznámila je s některými druhy knih, co a jak v nich mohou najít a se správným zacházením s knihou. Děti si vyzkoušely roli knihovnice, zahrály si hru, určovaly názvy pohádek podle ilustrací nebo podle popisu postav, doplňovaly slova hodící se do rýmovaček a vtipných říkanek a prohlédly si spoustu knížek. Do školky si odnesly vypůjčené knížky, ze kterých jim budeme číst.
Divadlo Koloběžka-Jak šel Kuba do pekla
Vytvořeno: 2018-11-23 • Autor:
Divadlo Koloběžka tentokrát přijelo do naší školky s pohádkou na aktuální téma : Jak šel Kuba do pekla. Propojení lidských postav s maňásky, pečlivě volené kostýmy a vydařené kulisy, zkušené herečky a smysluplné texty – to vše je zárukou kvalitní zábavy a poučení.